Hotel Malá Morávka Brans
Hotel Brans ubytování Malá Morávka Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Brans / Malá Morávka

Hledáte-li ubytování v srdci Jeseníků přímo pod Pradědem v malebné Malé Morávce, nedaleko Rýmařova a Bruntálu a pouhé 3 kilometry od Karlové Studánky, pak nově otevřený Horský hotel BRANS s.r.o. jistě splní Vaše očekávání.

Moderní prostředí, příjemný personál, skvělé jídlo a malebná příroda Jeseníků. Skvělá lokalita nabízí široké možnosti aktivit v kterékoli roční době. Jako jedno z mála zařízení na Moravě hotel Brans nabízí vlastní PIVNÍ lázně BBB.

Ubytovací kapacita hotelu Brans je pro 86 hostů ve 26 pokojích. 67 pevných lůžek s možností 19 přistýlek. K dalšímu vybavení hotelu patří vlastní parkoviště, dětské hřiště a venkovní bazén.

Malá Morávka hotel Brans ubytování
Můžete si vybrat pokoj se 3 - 4 lůžky nebo vlastní soukromí v podobě apartmánu s dvojlůžkem, sedací soupravou, trezorem a dalším standardním vybavením pokoje odpovídajícím více než 3-hvězdičkové úrovni. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je bezdrátový Internet v celé budově.

Ubytování v Malé Morávce hotel Brans restaurace
Rozsáhlá rekonstrukce se dotkla také baru. Nová restaurace a bar jsou nově vybaveny nejen moderním nábytkem. Můžete se především těšit na domácí pizzu. Kapacita restaurace a baru je 22 osob. Otevírací doba restaurace pondělí - neděle 12.00 - 22.00 hodin.

Stravování - Ubytování si můžete rezervovat se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí. Forma snídaně švédský stůl, podává se v době od 8 do 10 hodin. Večeře od 18 do 20 hodin také formou bufetu, výběrem nejméně ze tří teplých pokrmů, přílohy, saláty a dezert.

Brans hotel ubytování Malá Morávka Wellness
Hotel Brans v Malé Morávce může svým hostům nabídnout jedinečný prožitek z výjimečné procedury s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo a regeneraci organismu na lůžku z ovesné slámy.

Celá budova hotelu Brans Malá Morávka je nově otevřena po kompletní rekonstrukci. Můžete se těšit nejen na nové prostředí, ale také na novou nabídku služeb. Nadmořská výška hotelu je více než 700 m. Hotelová recepce je vám k službám pondělí až pátek od 10.00 do 22.00 a v sobotu a neděli od 10.00 do 20.00 hodin.
Hotel Malá Morávka Brans - K hotelu přísluší parkovištěHotel Malá Morávka Brans - disponuje restauracíHotel Malá Morávka Brans -  je k dispozici připojení na internetHotel Malá Morávka Brans -  je k dispozici letní terasaHotel Malá Morávka Brans - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Malá Morávka Brans - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Malá Morávka Brans - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou